LED ПАНЕЛ КРЪГ ВЪНШЕН 12W SMD 4200K Ф160MM HOROZ CAROLINE
Код: 486409
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : CAROLINE
- ТИП : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- МОЩНОСТ W : 12.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 840 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4200 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | CAROLINE |
| ТИП | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 840 LM |
| ВИСОЧИНА | 2.80 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.396 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4200 К |
| РАЗМЕР | Ф160MM |
| EAN | 8680985577913 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















