LED ПАНЕЛ КРЪГ 6W SMD 4200K Ф120 HOROZ SLIM-6
Код: 486376
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : SLIM-6
- ТИП : ЗА ВГРАЖДАНЕ
- МОЩНОСТ W : 6.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 270 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4200 К
Доставка:
| Марка | HOROZ |
| МОДЕЛ | SLIM-6 |
| ТИП | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| МОЩНОСТ W | 6.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 270 LM |
| ВИСОЧИНА | 2.50 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТЕГЛО | 0.202 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4200 К |
| РАЗМЕР | Ф120 |
| EAN | 8680985580951 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















