LED ПАНЕЛ 5.5W 4000K 550LM КРЪГ ЧЕРЕН PHILIPS
Код: 246975
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 5.5 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 550 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 4000 К
Доставка:
| Марка | PHILIPS |
| МОЩНОСТ W | 5.5 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 550 LM |
| ДЪЛЖИНА | 9.00 см |
| ШИРИНА | 9.00 см |
| ВИСОЧИНА | 3.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ТЕГЛО | 0.055 kg |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 4000 К |
| EAN | 8721103131270 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













