LED ПАНЕЛ 24W 6500K КРЪГ ВЪНШЕН V-TAC BACKLIT
Код: 224137
В наличност
Кратко описание
- МОДЕЛ : BACKLIT
- ТИП : ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 2640 LM
- ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА : 6500 К
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОДЕЛ | BACKLIT |
| ТИП | ЗА ВЪНШЕН МОНТАЖ |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2640 LM |
| ДЪЛЖИНА | 29.00 см |
| ШИРИНА | 29.00 см |
| ВИСОЧИНА | 3.10 см |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 6500 К |
| EAN | 3800170201927 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















