LED ЛАМПИОН 20W RGB 500LM С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ OPTONICA
Код: 220490
В наличност
Кратко описание
- СЕРИЯ : RGB
- МОЩНОСТ W : 20.0 W
- СИЛА НА СВЕТЕНЕ : 500 LM
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| СЕРИЯ | RGB |
| МОЩНОСТ W | 20.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 500 LM |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ШИРИНА | 13.00 см |
| ВИСОЧИНА | 104.50 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИСТАНЦИОННО,RGB,ДИМИРУЕМ |
| EAN | 3800156602373 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











