PVC ЛАМПЕРИЯ VILO RED BRICK
Код: 115950



Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена M2:
10.49 €8.39 € 16.41 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.65 M2):
27.80 €22.24 € 43.50 лв. Спести: 20 %
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | RED BRICK |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| Отношение мерни единици | 2.6500 |
| EAN | 5905952212004 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











