PVC ЛАМПЕРИЯ VILO БЯЛО
Код: 448424
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЕКОР : БЯЛ
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 100.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена M2:
6.13 € 11.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.6 M2):
15.94 € 31.18 лв. | Марка | VILO |
| МОДЕЛ | БЯЛО |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 100.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| EAN | 5905952016084 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












