PVC ЛАМПЕРИЯ VILO БОР
Код: 118477




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЕКОР : БОР
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена M2:
8.99 €7.19 € 14.06 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ - 2.65 M2):
23.82 €19.05 € 37.26 лв. Спести: 20 %
| Марка | VILO |
| МОДЕЛ | БОР |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | БОР |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| EAN | 5905952252383 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












