PVC ЛАМПЕРИЯ VILO ARENOSO
Код: 234887
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЕКОР : ARENOSO
- ДЪЛЖИНА : 2650.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 8.00 мм
Доставка:
Цена M2:
9.99 € 19.54 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.65 M2):
26.47 € 51.77 лв. | Марка | VILO |
| МОДЕЛ | ARENOSO |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | ARENOSO |
| ДЪЛЖИНА | 2650.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 8.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В ПОЛША |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | M2 |
| EAN | 5905952236512 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













