PVC ЛАМПЕРИЯ DUMAPAN SMP ГРЕНА МАТ
Код: 242769
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена М2:
13.80 € 26.99 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.6 М2):
35.88 € 70.18 лв. | Марка | DUMAPAN |
| МОДЕЛ | SMP ГРЕНА МАТ |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| Отношение мерни единици | 2.6000 |
| EAN | 5411090045386 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













