Ако търсите решение за своята баня, то ПВЦ ламперията е точния избор!
Огромно разнообразие от цветове, лесен и бърз монтаж, 100% водоустойчив материал, лесно почистване и вграждане на така актуалните лунички и не на последно място - на приемливи цени. Материалът не кондензира, не образува и не задържа мухъл.
Ако заложите на ламелен таван БЯЛ ЛАК, той ще отразява допълнително светлината от вграденото осветление и ще създава илюзия за по-голям обем. Цветните ламели вече имат избор и от реалистични 3D дизайни, които имитират камък, дърво, мрамор, лен и др. Създайте своята ефектна баня бюджетно и само за ден!
PVC ЛАМПЕРИЯ DUMAPAN ЛЕН
Код: 482591
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : PVC
- ДЕКОР : ЛЕН
- ДЪЛЖИНА : 2600.00 мм
- ШИРИНА : 250.00 мм
- ДЕБЕЛИНА : 10.00 мм
Доставка:
Цена М2:
12.49 € 24.43 лв. Цена за ПАКЕТ (1 ПАКЕТ- 2.6 М2):
32.47 € 63.51 лв. | Марка | DUMAPAN |
| МОДЕЛ | ЛЕН |
| МАТЕРИАЛ | PVC |
| ВОДОУСТОЙЧИВ | Да |
| ДЕКОР | ЛЕН |
| ДЪЛЖИНА | 2600.00 мм |
| ШИРИНА | 250.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПРОИЗВЕДЕНО В БЕЛГИЯ |
| ОСНОВНА МЕРНА ЕДИНИЦА | ПАКЕТ |
| Вторична мерна единица | М2 |
| EAN | 5411090022233 |

Български 

















