СТОМАНЕН ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 500 X 250 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 456489
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.80 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 250.00 мм
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 2.80 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 250.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЕРФОРИРАН - 16 Х 8 ММ |
| EAN | 4001116377044 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












