СТОМАНЕН ЛИСТ ПЕРФОРИРАН 1000 X 600 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 456482
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 2.20 мм
- ШИРИНА : 600.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : СТОМАНА
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 2.20 мм |
| ШИРИНА | 600.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ПЕРФОРИРАН - 10 Х 5.8 ММ |
| EAN | 4001116376535 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












