АЛУМИНИЕВ ЛИСТ РИФЕЛОВАН 120 X 1000 MM ALFER ALUMINIUM
Код: 423824
В наличност
Кратко описание
- ДЕБЕЛИНА : 1.50 мм
- ШИРИНА : 120.00 мм
- ДЪЛЖИНА : 1000.00 мм
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
Доставка:
| Марка | ALFER ALUMINIUM |
| ДЕБЕЛИНА | 1.50 мм |
| ШИРИНА | 120.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 1000.00 мм |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ПОКРИТИЕ | Не |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РИФЕЛОВАН |
| EAN | 4001116371509 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












