САМОЗАЛЕПВАЩА Г-ОБРАЗНА ПРЕХОДНА ЛАЙСТНА DOELLKEN 25 ММ. БРОНЗ 0.90 М.
Код: 128384




Офертата е валидна от 11.05.2026 до 18.05.2026
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : АЛУМИНИЙ
- ДЕКОР : БРОНЗ
- ШИРИНА : 25.00 мм
Доставка:
Цена: 5.11 €3.32 € / 6.49 лв.
Спести: 35 %
| Марка | DOELLKEN |
| МОДЕЛ | 25 ММ. БРОНЗ 0.90 М. |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЕКОР | БРОНЗ |
| ДЪЛЖИНА | 900.00 мм |
| ШИРИНА | 25.00 мм |
| ДЕБЕЛИНА | 10.00 мм |
| EAN | 4004616389258 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












