LED ПЛАФОН 80W С ДИСТАНЦИОННО D-IL POISON 3
Код: 246048
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от2.87 €
/
5.61лв.
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | POISON 3 |
| МОЩНОСТ W | 80.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 8500 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 52.00 см |
| ШИРИНА | 52.00 см |
| ВИСОЧИНА | 4.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232867863 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















