LED ПЛАФОН 75W С ДИСТАНЦИОННО D-IL CLOUDY EYE
Код: 235056
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от2.87 €
/
5.61лв.
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | CLOUDY EYE |
| МОЩНОСТ W | 75.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 6400 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 48.00 см |
| ШИРИНА | 40.00 см |
| ВИСОЧИНА | 8.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232864442 |

Български 












