LED ПЛАФОН 64W 3000-6500K D-IL BUBBLES RING 2
Код: 246127
В наличност
Доставка:
| Марка | D-IL |
| МОДЕЛ | BUBBLES RING 2 |
| МОЩНОСТ W | 64.0 W |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 5440 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.50 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800232867818 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











