LED ПЛАФОН 63W 4000K С ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ VIVALUX SAVOY
Код: 222688



Офертата е валидна от 15.04.2026 до 06.05.2026
В наличност
Доставка:
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | SAVOY |
| МОЩНОСТ W | 63.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 4378 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 50.00 см |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА | 5.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРУЕМ, ФУНКЦИЯ СЪН |
| EAN | 3800234850733 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















