LED ПЛАФОН 45W 3000-6000K 3600LM Ф50CM VITO FINESSE R2-45
Код: 235945
В наличност
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | FINESSE R2-45 |
| МОЩНОСТ W | 45.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛО/ДЪРВО |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| ШИРИНА | 50.00 см |
| ВИСОЧИНА | 5.00 см |
| СЪВМЕСТИМОСТ С ЕНЕРГИЕН КЛАС | E |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6972538048561 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












