LED ПЛАФОН 44W CCT ЧЕРЕН/ДЪРВО ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ OPTONICA
Код: 245354
В наличност
Доставка:
| Марка | OPTONICA |
| МОЩНОСТ W | 44.0 W |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН/ДЪРВО |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 3300 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 43.00 см |
| ШИРИНА | 30.00 см |
| ВИСОЧИНА | 8.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3801057128214 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











