LED ПЛАФОН 36W RGB 3000-6000K 2300LM VIVALUX PLEADA
Код: 230543



Офертата е валидна от 18.05.2026 до 26.05.2026
В наличност
Доставка:
Цена: 63.99 €49.99 € / 97.77 лв.
Спести: 21 %
| Марка | VIVALUX |
| МОДЕЛ | PLEADA |
| МОЩНОСТ W | 36.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 2300 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 38.50 см |
| ВИСОЧИНА | 6.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРАНЕ С ДИСТАНЦИОННО, RGB |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800234852386 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













