LED ПЛАФОН 30-60W 3000-6500K 55CM С ДИСТАНЦИОННО ДИМИРУЕМ V-TAC
Код: 230670
В наличност
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 6000 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ШИРИНА | 55.00 см |
| ВИСОЧИНА | 6.50 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ДИМИРАНЕ С ДИСТАНЦИОННО |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800170220560 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 













