LED ПЛАФОН 17W 1860LM 3000K ЧЕРЕН REALITY VIALE
Код: 244102
В наличност
Доставка:
| Марка | REALITY |
| МОДЕЛ | VIALE |
| МОЩНОСТ W | 17.0 W |
| ЦВЕТНА ТЕМПЕРАТУРА | 3000 К |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1860 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Не |
| ДЪЛЖИНА | 16.00 см |
| ШИРИНА | 54.40 см |
| ВИСОЧИНА | 5.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4017807598070 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 





















