LED ПЛАФОН 150W 3000-6500K 50CM ДИМИРУЕМ V-TAC
Код: 224758
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
| Марка | V-TAC |
| МОЩНОСТ W | 150.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 15500 LM |
| ДИСТАНЦИОННО УПРАВЛЕНИЕ | Да |
| ДЪЛЖИНА | 51.00 см |
| ШИРИНА | 51.00 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | РАБОТИ С МОБИЛНО ПРИЛОЖЕНИЕ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800170207738 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 


















