LED ПЛАФОН 12W 3000-6000K 1200LM 27X27CM VITO COSMOS S
Код: 237075
В наличност
Доставка:
| Марка | VITO |
| МОДЕЛ | COSMOS S |
| МОЩНОСТ W | 12.0 W |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| СИЛА НА СВЕТЕНЕ | 1200 LM |
| ДЪЛЖИНА | 27.50 см |
| ШИРИНА | 27.50 см |
| ВИСОЧИНА | 6.00 см |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6977231351765 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












