ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 30W 2.5A 12V IP44 V-TAC
Код: 499436
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 30.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ДЪЛЖИНА : 11.90 см
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 30.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 11.90 см |
| ШИРИНА | 5.20 см |
| ВИСОЧИНА | 3.20 см |
| EAN | 380015762804 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











