ЗАХРАНВАНЕ ЗА LED ЛЕНТА 18W 1.5A 12V IP44 V-TAC
Код: 499435
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 18.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 44 IP
- ДЪЛЖИНА : 7.30 см
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 18.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 44 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 7.30 см |
| ШИРИНА | 2.70 см |
| ВИСОЧИНА | 4.30 см |
| EAN | 380015762803 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











