LED ТРАНСФОРМАТОР 60W 12V 5A С ЩЕПСЕЛ VITO
Код: 144548
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 60.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 12.50 см
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VITO |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 60.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 12.50 см |
| ШИРИНА | 5.50 см |
| ВИСОЧИНА | 3.20 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 12V 5A С ЩЕПСЕЛ |
| EAN | 6972538045102 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















