LED ТРАНСФОРМАТОР 24W 12V 2A С ЩЕПСЕЛ VITO
Код: 144546
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 24.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 8.00 см
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | VITO |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 24.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | ПЛАСТМАСА |
| ДЪЛЖИНА | 8.00 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 7.00 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 12V 2A С ЩЕПСЕЛ |
| EAN | 6972538045089 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















