LED ТРАНСФОРМАТОР 120W 10A 12V, IP20. SLIM V-TAC
Код: 499430
В наличност
Кратко описание
- МОЩНОСТ W : 120.0 W
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 19.00 см
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| ТИП | АКСЕСОАР |
| МОЩНОСТ W | 120.0 W |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ДЪЛЖИНА | 19.00 см |
| ШИРИНА | 5.00 см |
| ВИСОЧИНА | 3.10 см |
| EAN | 3800157628525 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 











