АЛУМИНИЕВ ПРОФИЛ ЗА LED ЛЕНТА ЗА ВГРАЖДАНЕ 3M D-IL
Код: 147071
В наличност
Кратко описание
- СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP : 20 IP
- ДЪЛЖИНА : 300.00 см
Доставка:
| Марка | D-IL |
| ТИП | ПРОФИЛ LED ЛЕНТА |
| СТЕПЕН НА ВЛАГОЗАЩИТА IP | 20 IP |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 300.00 см |
| ШИРИНА | 2.20 см |
| ВИСОЧИНА | 1.20 см |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ЗА ВГРАЖДАНЕ |
| EAN | 3800232862585 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












