АЛУМИНИЕВ ПРОФИЛ ЗА LED ЛЕНТА ЪГЛОВ 2М 15.8X15.8MM ЧЕРЕН V-TAC
Код: 142932
В наличност
Кратко описание
- ДЪЛЖИНА : 200.00 см
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
| Марка | V-TAC |
| ТИП | ПРОФИЛ LED ЛЕНТА |
| МАТЕРИАЛ | АЛУМИНИЙ |
| ДЪЛЖИНА | 200.00 см |
| ШИРИНА | 1.58 см |
| ВИСОЧИНА | 1.58 см |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| EAN | 3800157677202 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












