БЛОК КУХНЯ IRIM KUSTIC 240 СМ.
Код: 493440
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ
- ДЪЛЖИНА : 2400.00 мм
- ШИРИНА : 450.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2180.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от12.94 €
/
25.31лв.
Лихва, такси и ГПР

10х34.25€
/
10х66.99лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | KUSTIC 240 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ |
| ЦВЯТ | ДЪБ КАФЕ/ДЪБ АМБЪР |
| ДЪЛЖИНА | 2400.00 мм |
| ШИРИНА | 450.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2180.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД | 300.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД | 450.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800940176738 |

Български 



















