БЛОК КУХНЯ IRIM ALMOND 240 СМ.
Код: 494502
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : ПДЧ/MDF
- ДЪЛЖИНА : 2400.00 мм
- ШИРИНА : 480.00 мм
- ВИСОЧИНА : 2140.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от27.04 €
/
52.89лв.
Лихва, такси и ГПР

10х71.58€
/
10х140.00лв.
| Марка | IRIM |
| МОДЕЛ | ALMOND 240 СМ. |
| МАТЕРИАЛ | ПДЧ/MDF |
| ДЪЛЖИНА | 2400.00 мм |
| ШИРИНА | 480.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 2140.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ГОРЕН РЕД | 300.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА ДОЛЕН РЕД | 480.00 мм |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | БЕЗ ПЛОТ В КОМПЛЕКТА |
| EAN | 3800940178282 |

Български 


















