КУХНЕНСКА МИВКА STONE 60 S TEKA ГРАНИТНА 1B1D ДЯСНА СЛ.КОСТ
Код: 129342
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИТ
- ДЪЛЖИНА : 780.00 мм
- ШИРИНА : 510.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от8.11 €
/
15.86лв.
| Марка | TEKA |
| МОДЕЛ | ГРАНИТНА 1B1D ДЯСНА СЛ.КОСТ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 510.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ЦВЯТ | СЛ.КОСТ |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Не |
| ГАРАНЦИЯ | 180 МЕСЕЦА |
| EAN | 8434778006117 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















