КУХНЕНСКА МИВКА INTER CERAMIC 8022R ТЕМПИКО ДЯСНА 80Х50Х22СМ
Код: 482560


Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ХРОМ / ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 220.00 мм
Доставка:
| Марка | INTER CERAMIC |
| МОДЕЛ | 8022R ТЕМПИКО ДЯСНА 80Х50Х22СМ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 220.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | ВКЛ. ВАЛВИДА, СИФОН И КРЕПЕЖИ |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 6988354228810 |
Няма намерени документи за този продукт
Често купувани заедно
Общо цена:
113.31 € / 221.62 лв. 
Български 
















