КУХНЕНСКА МИВКА EVO LINE 383 55X51X20 CM.
Код: 224901



Офертата е валидна от 06.05.2026 до 27.05.2026
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ХРОМ / ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 550.00 мм
- ШИРИНА : 505.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от4.91 €
/
9.60лв.
Лихва, такси и ГПР

10х13.00€
/
10х25.43лв.
| Марка | EVO LINE |
| МОДЕЛ | 383 55X51X20 CM. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 550.00 мм |
| ШИРИНА | 505.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ТЪНЪК БОРД |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8681483510204 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 
















