КУХНЕНСКА МИВКА EVO LINE 381 45X50X20 CM.
Код: 224900
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА
- ПОКРИТИЕ : ХРОМ / ГЛАНЦ
- ДЪЛЖИНА : 450.00 мм
- ШИРИНА : 505.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от5.25 €
/
10.27лв.
| Марка | EVO LINE |
| МОДЕЛ | 381 45X50X20 CM. |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | НЕРЪЖДАЕМА СТОМАНА |
| ПОКРИТИЕ | ХРОМ / ГЛАНЦ |
| ДЪЛЖИНА | 450.00 мм |
| ШИРИНА | 505.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ЦВЯТ | ИНОКС |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | С ТЪНЪК БОРД |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 8681483510143 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















