КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА ЗА ВГРАЖДАНЕ 56X46 СМ. FAT 221 ГРАНИКСИТ
Код: 125029
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИКСИТ
- ДЪЛЖИНА : 560.00 мм
- ШИРИНА : 460.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 221 ГРАНИКСИТ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИКСИТ |
| ДЪЛЖИНА | 560.00 мм |
| ШИРИНА | 460.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800961059744 |

Български 




















