КОМПОЗИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 90X49 CM FAT 203 ГРАНИКСИТ
Код: 477353
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИКСИТ
- ДЪЛЖИНА : 900.00 мм
- ШИРИНА : 490.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 210.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 203 ГРАНИКСИТ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИКСИТ |
| ДЪЛЖИНА | 900.00 мм |
| ШИРИНА | 490.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 60 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800149506015 |

Български 


















