ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА PYRAMIS ITHAKA 61X51 CM 1B БЕЖ
Код: 238403
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИТ
- ПОКРИТИЕ : МАТ
- ДЪЛЖИНА : 508.00 мм
- ШИРИНА : 610.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 200.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от7.53 €
/
14.73лв.
Лихва, такси и ГПР

10х19.94€
/
10х39.00лв.
| Марка | PYRAMIS |
| МОДЕЛ | ITHAKA 61X51 CM 1B БЕЖ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ПОКРИТИЕ | МАТ |
| ДЪЛЖИНА | 508.00 мм |
| ШИРИНА | 610.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 200.00 мм |
| ЦВЯТ | БЕЖОВ |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| EAN | 5201217220242 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















