ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА GROHE K400 78Х50X20.5 СМ
Код: 225876
В наличност
Кратко описание
- ТИП : ЕДНОКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ГРАНИТ
- ДЪЛЖИНА : 780.00 мм
- ШИРИНА : 500.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 205.00 мм
Доставка:
Купи на изплащане
от9.44 €
/
18.46лв.
Лихва, такси и ГПР

10х25.00€
/
10х48.90лв.
| Марка | GROHE |
| МОДЕЛ | K400 78Х50X20.5 СМ |
| ТИП | ЕДНОКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 780.00 мм |
| ШИРИНА | 500.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 205.00 мм |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН ГРАНИТ |
| ОТЦЕДНИК | Да |
| ПРЕЛИВНИК | Не |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 24 МЕСЕЦА |
| EAN | 4005176520457 |

Български 














