ГРАНИТНА КУХНЕНСКА МИВКА 80X49 CM FAT 233 ФАТГРАНИТ
Код: 485653
Кратко описание
- ТИП : ДВУКОРИТНА
- МАТЕРИАЛ : ФАТГРАНИТ
- ДЪЛЖИНА : 800.00 мм
- ШИРИНА : 490.00 мм
- ДЪЛБОЧИНА-MM : 210.00 мм
| Марка | FAT |
| МОДЕЛ | 233 ФАТГРАНИТ |
| ТИП | ДВУКОРИТНА |
| МАТЕРИАЛ | ФАТГРАНИТ |
| ДЪЛЖИНА | 800.00 мм |
| ШИРИНА | 490.00 мм |
| ДЪЛБОЧИНА-MM | 210.00 мм |
| ОТЦЕДНИК | Не |
| ПРЕЛИВНИК | Да |
| ОТВОР ЗА СМЕСИТЕЛ | Да |
| ГАРАНЦИЯ | 120 МЕСЕЦА |
| EAN | 3800961034420 |

Български 





















