МОБИЛЕН ШКАФ ЗА ИНСТРУМЕНТИ EINHELL TC-TW 100
Код: 479093
В наличност
Доставка:
Купи на изплащане
от6.95 €
/
13.59лв.
Лихва, такси и ГПР

10х18.40€
/
10х35.99лв.
| Марка | EINHELL |
| МОДЕЛ | TC-TW 100 |
| ВИСОЧИНА | 708.00 мм |
| ШИРИНА | 376.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 670.00 мм |
| НЕТНО ТЕГЛО | 18.700 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | 4 ЧЕКМЕДЖЕТА (7Х50Х30СМ) |
| EAN | 4006825614305 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















