ТВЪРД КУФАР С КОЛЕЛА CHIEMSEE JUMPER S ЧЕРЕН
Код: 801758
Продуктът е изчерпан онлайн. Провери наличност по магазини.
Кратко описание
- БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ : 1
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- КАПАЦИТЕТ : 25.00 L
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Купи на изплащане
от3.17 €
/
6.20лв.
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ | JUMPER S |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 1 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ | ЦИП |
| КАПАЦИТЕТ | 25.00 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА | 55.30 см |
| ШИРИНА | 22.00 см |
| ДЪЛЖИНА | 35.30 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 2.990 kg |
| EAN | 4053204063179 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















