ТУРИСТИЧЕСКА РАНИЦА CHIEMSEE PEAKWALK ЧЕРЕН
Код: 801756
В наличност
Кратко описание
- БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ : 5
- МАТЕРИАЛ : ПОЛИЕСТЕР
- КАПАЦИТЕТ : 34.00 L
- ЦВЯТ : ЧЕРЕН
Доставка:
Купи на изплащане
от4.64 €
/
9.08лв.
| Марка | CHIEMSEE |
| МОДЕЛ | PEAKWALK |
| БРОЙ ОТДЕЛЕНИЯ | 5 |
| МАТЕРИАЛ | ПОЛИЕСТЕР |
| ТИП ЗАКЛЮЧВАНЕ | ЦИП |
| КАПАЦИТЕТ | 34.00 L |
| ЦВЯТ | ЧЕРЕН |
| ВИСОЧИНА | 59.30 см |
| ШИРИНА | 20.50 см |
| ДЪЛЖИНА | 31.20 см |
| ТЕГЛО ЗА ТРАНСПОРТ | 1.200 kg |
| EAN | 4053204063087 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 















