ДВУКАНАЛЕН АЛУМИНИЕВ КОРНИЗ GARDINIA САНСА 150 СМ. БЯЛО
Код: 117280
В наличност
Кратко описание
- МАТЕРИАЛ : МЕТАЛ
- ДЪЛЖИНА : 1500.00 мм
Доставка:
| Марка | GARDINIA |
| МОДЕЛ | САНСА 150 СМ. БЯЛО |
| ТИП КОРНИЗ | ШИНА |
| МАТЕРИАЛ | МЕТАЛ |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ДЪЛЖИНА | 1500.00 мм |
| ШИРИНА | 58.00 мм |
| ВИСОЧИНА | 12.00 мм |
| EAN | 4003018357001 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 

















