КОНЗОЛА 270X395 ММ ELEMENT SYSTEM SAMSON
Код: 457133
В наличност
Доставка:
| Марка | ELEMENT SYSTEM |
| МОДЕЛ | SAMSON |
| ВИСОЧИНА | 270.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 395.00 мм |
| ЦВЯТ | БЯЛ |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАСИВНА |
| EAN | 4006676118472 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












