КОНЗОЛА 210X295 ММ ELEMENT SYSTEM SAMSON
Код: 457134
В наличност
Доставка:
| Марка | ELEMENT SYSTEM |
| МОДЕЛ | SAMSON |
| ВИСОЧИНА | 210.00 мм |
| ДЪЛЖИНА | 295.00 мм |
| ЦВЯТ | СРЕБРИСТ |
| ТОВАРОНОСИМОСТ | 150.00 kg |
| ДОПЪЛНИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ | МАСИВНА |
| EAN | 4006676118458 |
Няма намерени документи за този продукт

Български 












